ŠALDYMO ĮRENGINIAI

MIŠKO GĖRYBIŲ ŠALDYMUI IR LAIKYMUI

Greito užšaldymo patalpos ir tuneliai (10 t/24 val.) Grybų ir uogų vėsinimo kameros Laikymo kameros šviežiai ir šaldytai produkcijai

Nuo 1997 m. bendradarbiaujame su uogų ir grybų supirkimo bei perdirbimo įmonėmis, todėl išbandėme daug įvairių technologinių sprendimų.

Galiausiai, pasitelkę specialias technologijas, sukūrėme uogų ir grybų šaldymo kamerą, kurios našumas yra 10 t/24 val. Ji garantuoja greitą produkcijos užšaldymą, reikalaujantį ypatingai mažų elektros energijos sąnaudų ir minimalios priežiūros.

Lepiems produktams (avietėms ir pan.) galime pasiūlyti fluidizacijos metodu veikiančius užšaldymo tunelius, kurių našumas siekia nuo 150 kg/val. iki 1000 kg/val.

Naudodami ilgalaikiam daržovių laikymui sukurtas technologijas, galime užtikrinti puikius grybų ir uogų vėsinimo rezultatus. Tam naudojami kito tipo ir žymiai didesni garinimo įrenginiai, nei tie, kurie yra naudojami fasuotų maisto produktų saugojimui. Taip pat yra galimybė kamerose reguliuoti oro nustatymus. Šie sprendimai buvo priimti klientų prašymu.

Ilgalaikiam daržovių laikymui skirtos technologijos užtikrina, kad grybai išsilaikys žymiai ilgiau, nei naudojant standartines šaldymo sistemas. Šaldytiems produktams skirtos kameros talpina iki 1500 t. Automatizuotas produkcijos talpinimas į stelažus.

MŪSŲ TIEKIAMA PRODUKCIJA IR SIŪLOMI SPRENDIMAI

  • Šaldymo įrenginiai, skirti uogoms bei grybams (mėlynėms, serbentams, avietėms, braškėms, šilauogėms, voveraitėms, baravykams ir kitiems
        grybams) vėsinti ir laikyti.
  • Šaldymo įrenginiai, skirti ilgalaikiam grybų laikymui.
  • Fluidizaciniai šaldymo tuneliai uogoms. Nuo 150 kg/val. iki 1000kg/val.
  • Freoninės kameros, skirtos uogoms šaldyti. 10 t/24 val.
  • Šaldymo įrengimai džiovinimui.
  • Saugyklos, skirtos šaldytai produkcijai laikyti.
  • Šaldymo įrangos priežiūra. Atsarginės dalys.